Hoşgeldiniz  

Tınaztepe Evleri’nde Sona Gelindi

admin | 15 Şubat 2016 | Genel, Gündem, Proje

TINAZTEPE EVLERİ’NDE SONA GELİNDİ

Başiskele Tınaztepe caddesinde yer alan Tınaztepe Evleri’ndeki çalışmalarda sona gelindi
Başiskele Tınaztepe caddesinde yer alan Tınaztepe Evleri’nde çalışmalar çatı katına ulaştı. Hızla yükselen inşaattan erken alım yapanlar oldukça şanslı olacak. Hem fiyat konusunda hem de renk seçimi gibi konularda avantaj sağlayacak alıcılar bu fırsatı iyi değerlendirmeli.

ALBODE EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYOR
Özellikle son dönemde site anlayışının gelişmesiyle tüm Kocaeli’de pek çok site yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Sitelerin pek çoğunda havuz bulunması kimi alıcı için gereksiz masraf olarak görülüyor. Havuz tercihi olmayan alıcı kitlesi içinse site olanakları çok fazla değil. Tınaztepe Evleri bu yönde arayışı olanlar için oldukça uygun.

HER ŞEY MEVCUT
Site içerisinde korunaklı, bahçeli ve manzaralı bir gayrimenkul arıyorsanız ancak havuz tercihiniz değilse Tınaztepe Evlerini değerlendirmenizde fayda var. 2 bloktan oluşan Tınaztepe evlerinde birinci kattan dahi deniz manzarasını görmeniz mümkün. TED Kolejine 1 km, Anadolu lisesine 2 km merkeze 9 km mesafede bulunan evler mevkii olarak da oldukça beğeni alıyor.

119 BİN’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR
2+1 ve 3+1 daire ve dublekslerin bulunduğu Tınaztepe Evlerinde fiyatlar 119.000 TL den başlıyor. Kat ve metrekaresine göre değişen fiyatlar bölgenin fiyat ortalamasına göre oldukça iyi durumda. İnşaat tamamlandıkça kademeli olarak yükseltilecek fiyatlarla ilk alıcıların avantajlı olması sağlanıyor. Tınaztepe Evleri hakkında bilgi almak için 0262 321 23 35 – Mobil: 535 234 23 72 iletişim kurabilirsiniz
.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5773
EURO 4,0101
BIST 95.147
ALTIN 144,2831

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle