Hoşgeldiniz  

TRAMVAY HATTI ÜZERİNDE SATILIK-KİRALIK-DEVİR..!

admin | 01 Mart 2017 | Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

Tramvay inşaatı, satılık, kiralık ve devirleri tetikledi..!

Uzun süreden beri devam eden ve gecikme yaşanan tramvay inşaatı, güzergah üzerinde bulunan iş yerlerini olumsuz etkiledi. Bir çok iş yeri kapandı veya kapanma seviyesine geldi. İş yerleri, kiralık-satılık-devren afişleriyle ne kadar zor durumda olduklarını görebilirsiniz.

BİR ÇOK İŞ YERİ KAPANMA NOKTASINDA

Bunu biz söylemiyoruz, tramvay inşaatın devam eden caddeler üzerinde bulunan iş yerlerine asılan afişler söylüyor. İş yapamadıkları için kiralarını ödeyemeyenler, öncelikle devir etmeye çalışırken, bu şartlarda devir edemeyenler tası tarağı toplayıp, daha da zarar görmemek için iş yerlerini kapatmak zorunda kalıyorlar. Boşaltılan iş yerleri de  “KİRALIK” afişleri, çok daha darda kalan sahipleriyse, “SATILIK” afişlerini asmak durumunda kaldı.

ACİL ÖNLEM ALINMALI

Böyle bir durumda tramvay inşaatı bir çok kişiyi mağdur etmiş ama gel görün ki, yapacak çok fazla bir şey yok. Yapılmaya başlanılmışsa, bari bu iş yerleri için bir şeyler yapılmalı. Maddi destekten tutun, iş yeri sahibi-kiracı ilişkisine kadar bir çok çözüm üretilebilir. Bu durumu daha iyi anlamanız için sizleri tarmvay inşaat güzargahını yürümeniz tavsiye ediyoruz..!

AMA BİTİNCE DE…

Bu kadar kötü durumun haricinde de bir gerçek var ki, belkide yüreklere su serpecek. Tramvay bittiğinde bu güzergah üzerinde bulunan iş yerleri çok ama çok değerlenecek. Mevcut durumu ikiye hatta üçe katlanacak gibi duruyor. Umarız bu yol üzerinde iş yerleri biraz sabır etmeleri ve onlara destek olunmalı. Umarız bu zor durumdan bir an önce kurtulunur.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle