Hoşgeldiniz  

550 Bin TL’ye Kent Konut’tan Tuana Evleri Satılık İşyeri

admin | 26 Nisan 2016 | Kent Konut AŞ., Kocaeli Satılık Daire Haberleri ve Tanıtımları, Manşet, Satılık

tuana-evleri-satilik-isyeri

550 Bin TL’ye Kent Konut’tan Tuana Evleri Satılık İşyeri

Kent Konut AŞ Tuana Evleri 1. Etap’da mevcut işyerlerinden altısını satılığa çıkarttı. Bu ilanını da Kent Konut AŞ. Kendi resmi web sayfasında duyurdu. Kocaeli Emlak Haber olarak çıkan ilanı olduğu gibi de yayınlıyoruz. Bize biraz, ballandıra balandıra anlatıldığını düşünüyoruz.

 

 “yaşamın yeni merkezinde”

“önemli işlere imza atan Kent Konut”

“Kent Konut yaşamın yeni merkezinde her türlü ihtiyaçlarınıza cevap bulacağınız Tuana Evlerinde bulunan 6 adet işyerini ihale ile satışa çıkarıyor. Kurulduğu günden bu yana Kocaeli’nde önemli işlere imza atan Kent Konut lokasyon ve ulaşım kolaylığı avantajlarıyla satışa sunduğu Tuana Evleri projesinde bulunan işyerlerinden almak isterseniz ihaleye ilişkin bilgilere Körfez mh. Hafız Binbaşı Cd. Yunus Emre Kültür Merkezi 2.katta (Adliye Binası Yanı) yer alan şirket merkezine bağlı Teknik İşler Müdürlüğünden ya da kentkonut.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz”

Kent Konut İnş. San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlük binasında 6 Mayıs 2016 Cuma günü yapılacak olan ihalelerin şartnameleri İdarede bedelsiz görülebilir ve 200,00-TL (İkiyüz Türk Lirası) karşılığı Kent Konut İnş San. ve Tic. A.Ş. / Teknik İşler Müdürlüğü adresinden satın alınabilir. İhaleye katılacak olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

6 Adet İşyeri Satılık Fiyatları ve Şartları

 

 

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle