Hoşgeldiniz  

Üzülmez’den BUREAU Projesine övgü Satı’ya teşekkür…

admin | 16 Aralık 2016 | Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst


Üzülmez’den  BUREAU Projesine övgü Satı’ya teşekkür…

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez bünyesinde 5 yıldızlı Double Tree BY Hilton oteli bulunan ve sona yaklaşan BUREAU projesini ziyaret ederek firma sahibi Murat Mustafa Satı’ya bölgeye yaptığı yatırımlar ile ilgili teşekkür etti.

“KOCAELİ’DE TİCARETİN MERKEZİ DEĞİŞECEK”

“Kocaeli’de Ticaretin merkezi değişecek” sloganı ile bünyesinde 5 yıldızlı Double Tree BY Hilton otel, 322 Residence ofis ve 23 adet markalı yeme içme işyerini barındıran BUREAU Projesini ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Firma sahibi Dr.Müh.Murat Mustafa Satı’dan proje ile ilgili bilgileri aldıktan sonra “Bir turizm cazibe merkezi haline getirmeye çalıştığımız Kartepe’mizde böylesi güzel projeleri görmek bize büyük bir keyif veriyor, Bütün dünyanın tanıdığı HİLTON markasını bölgemize kazandırma başarısını gösterdiğiniz için sizi ayrıca tebrik ediyorum” diye konuştu.

“ADLİYE SARAYI KAARTEPE’YE KAZANDIRILMASI SEVİNDİRİCİ”

Belediye başkanlığına seçildiği günden itibaren bütün zamanını Kartepe’nin geleceğini şekillendirmek için harcadığını söyleyen Hüseyin Üzülmez “ Kartepe’nin bütün dünyada bir turizm kenti olarak anılması adına gereken bütün çalışmaları gece gündüz demeden hayata geçirmeye çalışıyoruz, Kartepe’ye büyük bir değer katacak olan yeni Adliye Sarayının bölgemize kazandırılması bölge halkımız için sevindirici, Böyle bir yatırımın ilçemize kazandırılması adına bize destek veren Sayın Bakanımız Fikri Işık ve Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na müteşekkiriz, Adliye Sarayı ile birlikte ilçemizin değerine değer katacak çok sayıda yatırımın müjdelerini de önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

“KARTEPE’Yİ BÜTÜN DÜNYA TANIYACAK”

Kartepe’ye yatırım yapacak ve Kartepe ile ilgili projeleri olan bütün işadamlarına kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyleyen Üzülmez “ HİLTON bir dünya markası, bu tür markaların ilçemizde konuşlanması bizim için gurur kaynağı, Böyle bir yatırımı ilçemize kazandırdığı için İşadamı dostumuz Murat Mustafa Satı’ya teşekkür ediyorum. Proje çok hızlı ve güzel bir şekilde ilerlerken ziyaret edip yakından görmek istedim. Çok ciddi bir turizm potansiyeline sahip kaliteli bir tesis olduğunu gördüm. İlçemize fark ve değer katacak. Bu proje sona erdiğinde Murat Bey’den yenilerini de bekliyoruz. Kartepe’ye bir tuğla koyacak herkesin yanındayız. Bu iddialı ve özel bir proje tüm ekibi kutluyorum. En kısa zamanda açılışını yapmak dileğiyle” diye konuştu.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle