Hoşgeldiniz  

Vefa Küçük’ten Kartepe’ye Öğrenci Yurdu

admin | 08 Şubat 2016 | Genel

VEFA KÜÇÜK’TEN KARTEPE’YE YURT

İlimizde birçok işe imza atmış olan Vefa Küçük, şimdi de Kartepe Uzunçiftlik’te 4 bin kişilik öğrenci yurdu yapmaya hazırlanıyor
Aldığımız duyumlara göre Vefa Küçük, Kartepe Uzunçiftlik’te bulunan mülkiyeti kendine ait olan araziye yurt yapmak için Kartepe Belediyesi’ne başvuru yapmış. Belediyeye projesini sunan ve kısa sürede onaylanmasını bekleyen Vefa Küçük’ün çok kısa sürede de inşaata başlaması bekleniyor.

4 BİN KİŞİLİK YURT
Kartepe’de hatta ilimizde bu büyüklükte yurt sayısı oldukça az. Hele hele bu yurdun Kartepe sınırları içine yapılması da büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz. Vefa Küçük’ün Vefakent Gülbahçe ve Vefakent Narlıbahçe konut projelerinin hemen arkasına yapımı planlanan yurdun çok farklı özelliklerde olacağı konuşuluyor.

DENGELER DEĞİŞEBİLİR
Vefakent Öğrenci Yurdu’nu açılmasıyla birlikte o bölgede ticari haritanın değişmesi de gündeme gelebilir. Uzunçiftlik’in bu artı nüfusun oluşmasıyla birlikte doğacak ticari faaliyetlerin artması, bölgenin ticari dengelerin değişmesini de sağlaması beklenmekte.

UMARIZ KÖSTEK OLMAZLAR
Böyle bir projenin neden uzun süredir beklediğini biliyoruz ama neden bu kadar önemli bir projenin bekletildiğini merak ediyoruz. Yıllardır Kartepe’ye bir çivi bile çakılmadığını düşünecek olursak, böyle büyük katma değer katacak bir projeyi bir an önce hayata geçirilmeli. Dolayısıyla, bırakın destek, bari köstek olunmasın.

PROJEYE SAHİP ÇIKILMALI
Uzunçiftlik hep ikinci plana atılmış ama son yıllarda yapılan kaliteli konut projeleri sayesinde değer kazanmaya başladı. Şimdi de 4 bin kişilik öğrenci yurduyla çok daha fazla değer kazanmasını bekliyoruz. Bu nedenle de bölge halkı, şartlar ne olursa olsun projeye hiçbir çıkar gözetmeksizin sahip çıkmalı.
Kocaeli Ticari Gayrimenkul Uzmanı Murat Hamzaoğlu www.kocaeliemlak.com

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5762
EURO 4,0081
BIST 95.147
ALTIN 144,3278

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle