Hoşgeldiniz  

Hem milyon TL’lik villada oturacaksın, hem de PİS KOKU..!

admin | 12 Haziran 2016 | Genel, Kartepe, Manşet, Manşet Üst

Hem milyon TL’lik villada oturacaksın…!

Kartepe’de Pekdemir İnşaat’ın yapmış olduğu  Villam 1, Villam 2, Villam 3, Meridyen Elite, Sefa Sirmen’in Casaba Residence hatta çok yakın İzmit Kavanium‘u da kapsayan bölgenin en seçkin sitelerin olduğu yerde geçtiğimiz günlerde pis kokudan şikayet oldu. Bizim Kocaeli Gazetesi haberine göre bölgeyi saran bu pis koku ciddi rahatsızlık yaratmış.

Villa fiyatları bir milyon TL’ye ulaştı

Özellikle Pekdemir İnşaat’ın yapmış olduğu Villam projesinde villalar neredeyse 1.000.000 TL‘ye ulaştı. Diğer konut proje fiyatları oldukça da yüksek ama özellikle Yıldız Sunta, Müpa Mantar ve İzaydaş’dan gelen daimi pis kokular ve talaş pislikleri bölge insanını canından bezdirdi. Milyon TL’lik villalarda oturacaksın, cam, pencere açamayacaksın! Yıllardır da böyle. Böyle de devam ederse, bölgeden kaçış başlayacak ve konut fiyatları düşecek! Bizden söylemesi…

Bizim Kocaeli Gazetesi haberini olduğu gibi yayınlıyoruz

KÖSEKÖY’DE KOKU VAR

Köseköy’de koku var

Köseköy, Villam Siteleri bölgesinde yaşayan bir çok kişi gazetemizi aradı

Bir süredir genizleri yakan bir kokuyla yaşıyorlarmış ve önceki gün de etkisi daha da şiddetlenmiş. Önce doğalgaz kaçağı olabileceğini düşünen vatandaşlar daha sonra ise İZGAZ’ı aramış. İZGAZ’da telefonlara çıkanlar, “Evet bu sabah çok telefon aldık, hemen ekipleri çıkardık, bölgede detektörlerle taramalar yaptık. Doğal gaz kaçağı yok” cevaplarını vermişler.

İnsanlar bu kez rotasını belediyeye çevirmiş, tabi belediyede telefonlara çıkanlar vatandaşları sorunlarıyla baş başa bırakmış. Vatandaşlar şikayetlerini şu sözlerle anlattı:
“Yıllardır bu bölgedeyiz, ilk kez böyle bir kokuyla karşılaştık. Yıllardır soluduğumuz Yıldız Sunta kokusundan farklı bu. Doğalgaz gibi. Felaket geniz yakıyor bu koku. Bir süredir geceleri olurdu bu koku. Ama bugün sabah da oldu, hem de çok etkileyici oldu. Bunun gaz kaçağı olmadığını anladık. Yıldız Sunta’nın kokusu da değil, ne olabilir, bunu merak ediyoruz. Aklımıza İZAYDAŞ geliyor. Böyle bir kokuyu İZAYDAŞ salıyor olabilir. İnsan sağlığını tehdit ettiğini düşündüğümüz bu kokunun kaynağının bulunmasını ve durdurulmasını istiyoruz.”

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle