Hoşgeldiniz  

Yelkent İnşaat; Engin Koyun Proje Satışıyla TARİHE GEÇTİ..!

admin | 03 Haziran 2016 | Manşet

engin-koyun-projesini-tanitacak

YELKENT’in Patronu Engin Koyun şimdiden tarihe geçti…

 

Kocaeli Manşet Gazetesi’nin haberine göre, Yelkent İnşaat’ın patronu Engin Koyun, geçtiğimiz aylarda 25 Milyon TL’den Derince sınırları içinde satın aldığı araziye yapacağı yeni projenin % 60’ını sattığını duyurdu. 600 konuttun % 60’ı olan 360 adet daireyi projeden satmış. Gerçekten böyleyse Engin Koyun’un sahibi olduğu Yelkent İnşaat, proje bile belli değilken, % 60 satılan konutlarla tarihe geçti…!

Manşet Gazetesi’nin haberi aynen yayınlıyoruz;

Engin Koyun projesini tanıtacak
Derince Belediyesi’ne ait 25 dönümlük arsayı 25 milyon liraya satın alan Engin Koyun, bu arsa üzerinde 545 adet lüks konut yapacak
Derince Belediyesi’nin, Derince İlçesi Yenikent Mahallesi’nde bulunan 25 dönümlük arsasını 25 milyon liraya Ak Parti eski Körfez İlçe Başkanı, Yelkent İnşaat Firması sahibi Engin Koyun, satın almıştı. Koyun, bu arsa üzerinde 600’e yakın lüks konut yapacak. Bugüne kadar yaptıkları birçok konut projesini başarıyla tamamlayan ve büyük bir memnuniyet gören Koyun ve ortakları, yeni yapacakları projede de bir hayli iddialı.

PROJE TANITIMI
Engin Koyun, satın aldığı arsa üzerinde yapacak 600’e yakın lüks konutların projelerini çizdi, görsel ve maketlerini tamamladı. Konutlara büyük bir ilgi var. Yenikent Mahallesi’nde yapılacak konutların inşaatı henüz başlamadı fakat yüzde 60’a yakını satıldı. Koyun proje tanıtımını, 5 Haziran Pazar günü saat 13.00’da Yenikent Mahallesi’nde bulunan eski Kocaelispor Tesisleri olan Grand Körfez Otel’de yapacak..

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle