Hoşgeldiniz  

Yeni Yapılacak Konutların Kuzeyi “AĞAÇLANDIRILACAK ALAN”

admin | 18 Ağustos 2016 | Belediyeler, İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

agac-site

Yeni Yapılacak Konutların Kuzeyi “AĞAÇLANDIRILACAK ALAN”

Mülkiyesi İzmit Belediyesi’ne ait İzmit Yenidoğan sırtlarında toplam 57.000 m2 alan geçtiğimiz günlerde kat karşılığı veya hasılat paylaşımıyla, belediyeye kalacak kısımları için yapılacak kamulaştırma ve gayrimenkul satın alma işlemlerinde trampa edilmek sureti ile değerlendirilmesi yetkisi alındı. Ancak bölgenin kuzeyi, imarda “AĞAÇLANDIRILACAK ALAN” olarak geçmekte.

Bu konutlar ne olacak?

Yaklaşık 600 konutun yapılması planlanan bölgenin çevresi de hızla değerlenme sürecine girmesi bekleniyor. Fakat, bölgenin fotoğrafına bakıldığında bazı konutların “AĞAÇLANDIRILACAK ALAN” içinde kalması dikkatimiz çekti. İmar olmayan yerlerde konutların olması ve bölgeye 600 daha konut yapılacak olması kafalarda soru işaretleri bırakmasına neden olmakta.

Yatırım yapanlar dikkat etsin!

Bu bölgeye ciddi miktarda konut yapılacak olması da, yatırımcıyı harekete geçmesine neden oldu. Bölgede arsa yatırım yapmak isteyenler, öncelikle profesyonel fizibilite çalışması yapmalarını öneriyoruz. Evet, bölge canlanacak ama görünen o ki, “AĞAÇLANDIRILACAK ALAN” kısmını da yabana atmamak gerekiyor. Yatırım yapanlar dikkat etsin…(Fotoğraflarını paylaştığımız İzmit belediyesi Resmi Web Sitesi’nden alınmıştır)

agaclandiracak-uydu-site

agaclandiracak-kadostro-site

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5762
EURO 4,0081
BIST 95.147
ALTIN 144,3278

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle